Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Niemiec

ceny już od: 230zł!

busy do niemiec

 

Przygotowaliśmy dla Państwa jedną z najnowocześniejszych flot pojazdów w tej części Europy, podróżującą z Polski do Niemiec. Jednym z naszych priorytetów jest Państwa bezpieczeństwo oraz wygoda podróży, z tego też względu nasze busy wyposażyliśmy w klimatyzowane wnętrze, monitory LCD oraz tablety z dostępem do Internetu na całej trasie przejazdu. Wraz z naszymi klientami w podróż udaje się wykwalifikowana oraz bardzo doświadczona załoga, składająca się przede wszystkim z kierowców mających za sobą tysiące kilometrów pokonanych na trasach całej Europy.

 

Decydując się na wybór usług firmy Luxada mają Państwo możliwość wyboru dowolnego dnia wyjazdu, bowiem busy do Niemiec kursują codziennie, docierając do środkowej części tego kraju. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak duże, wygodne busy wyposażone w dziewięć regulowanych foteli, gniazda 230V oraz system nawigacji GPS zapewniamy jedne z najwyższych standardów wśród wszystkich dostępnych firm przewozowych. W przypadku większej grupy zainteresowanych osób mamy możliwość indywidualnego dostosowania się do oczekiwań klientów. Nasze usługi wybiera już kilka tysięcy pasażerów miesięcznie, doceniając wysoki komfort, standardy bezpieczeństwa oraz sympatyczną załogę, gotową odpowiedzieć na wszystkie niezbędne pytania.

 

Aby dowiedzieć się więcej oraz zaplanować wyjazd wystarczy wypełnić poniższy formularz!

Masz pytanie odnośnie przejazdu?

MAPA PRZEJAZDÓW
Lista miast z których wyjeżdzamy:
Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja