Najciekawsze profile podróżnicze na Instagramie, czas na odrobinę motywacji!

Jak wiele zdjęć wykonujemy będąc w podróży? W czasach ogólnodostępnych smartfonów zapewne kilkaset, jeśli nie więcej. Większość z nich znaleźć możemy zapewne na Instagramie, gdzie pod hashtagiem #travel trafimy na najpiękniejsze zakątki świata. Wiele osób dokumentuje swoje podróże, poznane osoby, odkryte miejsca. Jeśli szukamy inspiracji bądź po prostu chcemy zobaczyć kawałek świata oczami fotografa, oto kilka najciekawszych naszym zdaniem profili, które warto obserwować.

 

1. https://www.instagram.com/danielkordan/

Prawdopodobnie najpiękniejsze zdjęcia, jakie znajdziecie na Instagramie. Ogrom miejsc, które odwiedził Daniel zachwyca, zapierając dech w piersi. To zdecydowanie najważniejszy profil dla każdego, kto chciałby w wolnej chwili przecież się do dowolnego zakątka na świecie.

Najpiękniejsze zdjęcia na instagramie
 

2. https://www.instagram.com/symbiozoo/

Jak wygląda życie w oddalonym o tysiące kilometrów od Polski ZOO w Australii? Właśnie teraz możecie się o tym przekonać. Niesamowite filmy, zabawne, pouczające. Coś czego nie zobaczycie na co dzień. Jeśli mielibyśmy zatęsknić za podróżami dalszymi niż Europa, ten profil nas do tego przekona.

Podróże dalsze niż Europa

 

3. https://www.instagram.com/tiinautti/

Marzysz o podróży do Finlandii? Ten profil pomoże Ci podjąć decyzję. Tak niesamowitych widoków zdecydowanie nie znajdziemy nigdzie indziej. Kunszt fotografii, wyczucia czasu oraz przepięknych krajobrazów wystarcza by dodać profil do swoich ulubionych.

Podróże do Finlandii

 

4. https://www.instagram.com/expertvagabond/

Autor tego profilu był już chyba wszędzie, dosłownie. Fotografuje nie tylko krajobrazy ale także ludzi, których spotyka na swojej drodze. Dzięki temu profil wydaje się autentyczny a my możemy przeżywać kolejne przygody wraz z autorem. Liczba obserwujących nie jest przypadkowa.

Zdjęcia Instagram

 

5. https://www.instagram.com/kirstenalana/

Kirsten nie tylko publikuje fantastyczne zdjęcia, każde z nich opatrzone jest bowiem bardzo szczegółowym opisem miejsc w których się znalazła. To nie tylko wrażenia wizualne lecz przede wszystkim ogrom wiedzy oraz przydatnych informacji. Godne polecenia!

Fantastyczne zdjęcia

 

6. https://www.instagram.com/bemytravelmuse/

Każde kolejne zdjęcie wywołuje poczucie, że to właśnie tam chcielibyśmy być w tym właśnie momencie. To właśnie takie widoki i takie chwile chcielibyśmy przeżywać. Nie można także odmówić fotograficznych umiejętności, które zapierają dech w piersi.

Zdjęcia z podróży

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń