Najlepsze polskie blogi podróżnicze? Warto sprawdzić każdy z nich

Skąd czerpać wiedzę dotyczącą podróży, kultur i zwyczajów panujących w innych krajach? Wybierając się do Niemiec bądź Holandii nasz skromny blog może już w tym momencie służyć jako małe kompendium wiedzy. Jeżeli jednak wybieramy się gdzieś dalej, w poszukiwaniu przygód, wspomnień, pracy czy też odwiedzając rodzinę, do dyspozycji mamy obecnie wiele fantastycznych blogów, które warto odwiedzić w poszukiwaniu bardzo przydatnych informacji.

 

Paragon z podróży

paragonzpodrozy.pl

Szukając sposobów na tanie podróżowanie zawsze odwiedzamy blog prowadzony przez dwóch bardzo fajnych i sympatycznych chłopaków. Od wyjątkowych polskich zakamarków po najbardziej odległe i tropikalne miejsca na świecie. W tym jednym miejscu dowiemy się o podróżowaniu więcej, niż w dziesiątkach innych blogów razem wziętych. Byliście kiedyś w Kirgistanie albo na Madagaskarze? W tym właśnie miejscu macie okazję by poczuć te lokalizacje na wyciągnięcie ręki.

 

Podróżniccy

http://podrozniccy.com/pl/

 

Subiektywnie prawdopodobnie najlepszy polski blog podróżniczy, chociaż ich ilość oraz jakość w ostatnim czasie sprawiają, że pozycję lidera utrzymać niezwykle ciężko. Wyjątkowo sprawne połączenie podróżowania oraz nowych technologii, wraz z projektami, o których usłyszała cała blogowa Polska. Polska z drona czy też Telefon dookoła świata to pomysły, dzięki którym nawet teoretycznie nudny blog o podróżowaniu mógł stać się miejscem przeżywania przygody razem z autorami.

 

CroLove

https://crolove.pl

 

Jeżeli planujecie wakacje w Chorwacji nie znajdziecie miejsca w którym ilość informacji, porad i wskazówek byłaby tak wyczerpująca. Ten piękny kraj zwiedzony wzdłuż i wszerz, z wszelkimi plusami i minusami, opisany w najszczerszy możliwy sposób. Prawdziwy bank wiedzy dla każdego, kto do Chorwacji się wybiera i możemy zapewnić, nigdzie indziej informacji szukać nie musicie. Wyjątkowa społeczność, która pomoże na każdym etapie podróży.

 

Autostopem przez życie

http://www.autostopem-przez-zycie.pl

 

Coraz rzadziej podróżujemy autostopem. Względy bezpieczeństwa czy też zwykła wygoda powodują, że decydujemy się na standardowe środki komunikacji. Przemek zdecydował inaczej i ruszył na podbój Europy oraz Azji. Artykuły czyta się jak dobrą książkę, przy odrobinie wyobraźni mogąc dotrzeć do każdego z tych miejsc razem z autorem. Jeżeli kiedykolwiek brakowało nam odwagi i czasu by korzystając z autostopu zwiedzać świat, w ten prosty sposób poznać możemy plusy oraz minusy takiej formy transportu.

 

Busem przez świat

http://www.busemprzezswiat.pl

 

Według wielu osób, w tym wśród fanów profilu na Facebooku, najpopularniejszy i najlepszy polski blog dotyczący podróżowania. Możemy zdecydowanie potwierdzić, że na pewno jest to blog obowiązkowy dla każdej osoby, która szuka swojego sposobu na zwiedzanie świata. Bez względu na to, czy wyruszacie do Radomia, czy też podbijacie Australię, w tym jednym miejscu znajdziecie historie o jakich nie przeczytacie w książkach.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń