Podróż busem do Niemiec i Holandii, najwygodniejsza forma transportu?

Wybierając się w jakąkolwiek podróż największym problemem staje się wybór środka transportu. Mając dość szeroki wybór możliwości zaczynamy poszukiwać tych najwygodniejszych, najszybszych, najbezpieczniejszych. Podróż własnym samochodem jest męcząca i decyduje się na nią niewiele osób. Szczególnie gdy do pokonania mamy dużą część Europy. Wybór busa staje się w tej sytuacji najciekawszym kompromisem, z którego warto skorzystać.

 

Zdarzyło Wam się kiedykolwiek odbyć bardzo długą podróż samochodem? Istne wyzwanie. Nie tylko dla kierowcy. O ile bowiem nie posiadamy dużego, przestronnego auta, kilkanaście godzin spędzonych na niewielkiej przestrzeni, pomimo licznych przerw, nie jest najprzyjemniejszym przeżyciem. Również dlatego, że większość aut nie jest przystosowana do tak długiej drogi. Brak profilowanych siedzeń czy miejsca na nogi zdecydowanie nie ułatwia podróżowania. Czym więc zatem zastąpić niewygodną podróż autem?

 

Busem do Niemiec i Holandii!

Wiemy, nie jesteśmy obiektywni. Oferujemy busy do Holandii od tak wielu lat, że nasze doświadczenie nakazuje nam śmiało przekonywać do tej formy podróżowania. Mamy jednak w ręku kilka atutów, dzięki którym cały przejazd odbędzie się w możliwie najbardziej komfortowych warunkach a sądząc po opiniach naszych gości, warto zwiedzać z nami całą Europę. Co zatem decyduje o wygodnej podróży busem i dlaczego powinniście wybrać właśnie tą formę transportu? Kilka ważnych kwestii poniżej.

 

Możemy rozmawiać o dziesiątkach zalet, znaczenie ma jednak jedna, najważniejsza. Jest nią bezpieczeństwo. To najczęściej poruszana kwestia przez naszych klientów. Wyruszając w tak długą podróż chcemy być pewni, że szczęśliwie dotrzemy do celu. Z tego też względu wyposażyliśmy naszą flotę w pojazdy klasy VIP, posiadającymi jedne z najnowocześniejszych udogodnień wśród wszystkich busów podróżujących po Europie. Wśród nich także takie podstawy jak regulowane fotele oraz duża przestrzeń dla naszych nóg.

 

Bezpieczeństwo i wygoda przede wszystkim.

W kwestii bezpieczeństwa znaczenie ma nie tylko pojazd lecz także wykwalifikowana kadra. Nasi kierowcy przebyli tysiące kilometrów na trasach całej Europy, w różnych warunkach, różnej pogodzie oraz sytuacji na drodze. Zawsze docierają bezpiecznie do celu.

 

Nasze busy wyposażone są także w dostęp do TV oraz darmowego Internetu, dzięki czemu godziny spędzone w podróży miną nam zdecydowanie szybciej oraz przyjemniej. W porównaniu z innymi formami transportu są to więc udogodnienia warte zauważenia. Jeśli dodamy do tego klimatyzację, ogrzewanie miejsc dla pasażerów oraz dostęp do gniazdek z prądem, lista zalet wydaje się nie kończyć.

 

Wybierając podróż busem mamy pewność komfortowej i przyjemnej jazdy. W porównaniu do samochodu bądź pociągu warunki podróży są nieporównywalne. Nie wszyscy także lubią korzystanie z samolotów, które choć wygodne, wymagają najczęściej dość długiej podróży z lotniska do celu naszej wyprawy. Tak jak już więc wspominaliśmy, podróż busem staje się najefektywniejszym kompromisem pozwalającym nam przemieszczać się w najbardziej komfortowych warunkach.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń