Promocje i ceny

Trzy osoby w podróży? Sprawdź aktualną promocję!

Planujesz wyjazd całą rodziną bądź z dwójką znajomych? Mamy promocję także dla Was! Co zyskujecie podróżując większą liczbą osób? Każdy pasażer z trzyosobowej grupy otrzyma od nas 20 złotych rabatu na bilet, nie tylko obniżając znacząco koszta podróży lecz także otrzymując w zamian najwyższych standardów transport do wybranego kraju. Wybierz tę promocję jeśli nie lubisz podróżować samemu!

Planujesz szybki powrót? Mamy coś dla Ciebie!

Wybierasz się w krótką podróż biznesową bądź planujesz odwiedzić rodzinę i wrócić w ciągu 14 dni? Daj nam znać, a otrzymasz 20 złotych rabatu na przewóz osób by jeszcze bardziej obniżyć koszt podróży i z większą radością zaplanować kolejne wyjazdy. Promocję przygotowaliśmy dla tych wszystkich, którzy nie planując dłuższego pobytu chcieliby szybko i sprawnie wrócić do miejsca wyjazdu.

Podróżujesz z dzieckiem? Skorzystaj z rabatu!

Planując podróż z dzieckiem wybierz bezpieczny oraz w pełni komfortowy sposób transportu przy okazji zyskując atrakcyjny rabat, dzięki któremu obniżysz koszta wyjazdu. Promocja obejmuje każdą osobę, która planuje podróż wraz z dzieckiem, które otrzyma 20 zł rabatu na bilet. Naszym pasażerom dostarczamy najwyższy standard transportu, dzięki czemu także dzieci mogą bezpiecznie i w wyjątkowo wygodny sposób dotrzeć do celu Waszej podróży.

Wyjazd grupowy? Indywidualna wycena!

Zawsze z wielką przyjemnością zapraszamy większe, zorganizowane grupy osób do skorzystania z naszych usług oraz wspólnej podróży. Oznacza to, że mamy dla Was specjalną, indywidualną ofertę dzięki której wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania, spełniające Wasze oczekiwania. Aby uzyskać indywidualną wycenę skontaktuj się z nami telefonicznie bądź skorzystaj z formularza, dzięki któremu szybko i sprawnie poznasz nasze propozycje!

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń