Przewóz osób

Sprawdź dostępność miejsc na przewóz osób do Niemiec, Holandii lub Polski. Zadzwoń lub wypełnij formularz:

Przewóz osób do Niemiec

Przewóz osób

Od wielu lat oferujemy przewóz osób do Niemiec z Polski w systemie door to door.   Poza terytorium Niemiec obsługujemy również Holandię.

 

Doświadczenie zdobyte w trakcie podróży przekuwamy na najwyższe standardy świadczonych usług oraz komfort, dzięki któremu pokonywana trasa mija w przyjemnej, sympatycznej atmosferze. Nasza obsługa przez całą drogę pozostaje do pełnej dyspozycji zapewniając odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania. Poszukując bezpiecznego i atrakcyjnego transportu trafiasz do właściwego przewoźnika.

 

Przewóz osób do Niemiec, Holandii i Polski oferujemy każdego dnia. Wyjeżdżamy codziennie wieczorem. Wyjątkiem jest wyjazd z Polski w niedzielę, który odbywa się rano.

 

Przewóz osób do Holandii

Trzonem naszej floty są duże i wygodne busy klasy VIP. Zostały wyposażone w wiele udogodnień tak, aby przewóz osób do Holandii był jak najmniej męczący dla wszystkich pasażerów. Najważniejszą kwestią o której wspominają nasi pasażerowie są wygodne regulowane fotele oraz duża przestrzeń dla nóg. Na pokładzie naszych pojazdów nie zabrakło również takich rzeczy jak TV oraz klimatyzacji. Problemem nie będzie również rozładowany laptop czy tablet, ponieważ pasażerowie mają do dyspozycji gniazda 230V dzięki którym nie zabraknie energii podczas długiej podróży. W skład naszej floty wchodzą również mniejsze busy marki Opel Vivaro oraz Renault Trafic. W tych pojazdach również standardem jest klimatyzacja oraz ogrzewanie części pasażerskiej.

 

ofer2
Wygodne busy do Niemiec i Holandii marki Renault Master i Renault Trafic

 

Przewóz osób do Polski

Na przestrzeni lat zbierając opinie oraz uwagi naszych klientów dostosowaliśmy ofertę nakierowaną na przewóz osób do Polski do najbardziej sprecyzowanych oczekiwań, jakie tylko zostały nam przekazane. Wśród wielu firm przewozowych to właśnie my zdobyliśmy zaufanie oraz pozytywne opinie klientów podróżujących na prezentowanych poniżej trasach. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie podróży, tak ważne dla każdego, kto wybiera się w długą i wyczerpującą drogę.

 

dlamy1

Bezpieczeństwo

Regularnie modernizowana flota pojazdów spełnia najwyższe standardy w przewozie osób zapewniając szczęśliwe dotarcie do wyznaczonego celu.
dlamy2

Miła atmosfera

Wysoce wyszkolona, sympatyczna załoga to gwarancja, że przewóz osób odbywa się bezproblemowo oraz spełnia wszystkie pojawiające się w trakcie podróży oczekiwania.
dlamy3

Komfortowe warunki

Dostarczając usługę przewozu osób dbamy także o wygodę naszych pasażerów w trakcie długiej podróży, dzięki nowoczesnemu wyposażeniu busa.
dlamy4

Cena

Prawdopodobnie oferowany przez nas przewóz osób to jedne z najniższych cen na rynku. Jest to efektem wieloletniego doświadczenia na trasach całej Europy oraz zrozumieniu potrzeb naszych klientów.
 
 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 888 999 143.

 

Gdzie jeździmy ?

 

Przewozy do Niemiec

Oferując usługę przewóz osób do Niemiec wybieramy najbardziej optymalne trasy, pozwalające na sprawne dotarcie do wyznaczonego celu. Na trasie zapewniamy regularne postoje w przyjaznych lokalizacjach, co znacząco podnosi jakość oraz zadowolenie z wybranej formy transportu. Dzięki regularnym modernizacjom naszej floty oferujemy jedne z najnowocześniejszych rozwiązań wśród dostępnych firm przewozowych.

 

Przewozy do Holandii

Wybierając się w daleką podróż do kraju słynącego z tulipanów oraz wiatraków warto wybrać komfortowy oraz bezpieczny sposób na dotarcie do celu. Wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia nie tylko sympatyczną atmosferę lecz także szybką reakcję na wszystkie pojawiające się w trakcie podróży oczekiwania. Zadowolenie naszych klientów to jeden z priorytetów, który od lat stawia nas w gronie liderów wśród firm zapewniających przewóz osób do Holandii.

 

Przewozy do Polski

Usługę przewóz osób do Polski świadczymy z większości najważniejszych lokalizacji położonych na terenie Holandii oraz Niemiec. Każdego dnia dziesiątki pasażerów dociera wraz z nami do miast znajdujących się w południowej części kraju. Wysoki komfort podróży to jedna z najważniejszych zalet, jakimi po dotarciu do celu opisywana jest nasza firma.

 

4.4/5 - (320 votes)
Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń