Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Przewóz osób - Holandia, Niemcy, Polska

Sprawdź dostępność miejsc w wybranym terminie. Otrzymasz pełną ofertę, łącznie z aktualnymi promocjami i rabatami!

Przewóz osób

Przewóz osób

Od wielu lat podróżujemy nie tylko pomiędzy Polską, Niemcami oraz Holandią lecz także na trasach całej Europy.

 

Doświadczenie zdobyte w trakcie podróży przekuwamy na najwyższe standardy świadczonych usług oraz komfort, dzięki któremu pokonywana trasa mija w przyjemnej, sympatycznej atmosferze. Nasza obsługa przez całą drogę pozostaje do pełnej dyspozycji zapewniając odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania. Poszukując bezpiecznego i atrakcyjnego transportu trafiasz do właściwego przewoźnika.

 

Czym jeździmy?

Trzonem naszej floty są duże i wygodne busy klasy VIP. Zostały wyposażone w wiele udogodnień tak, aby długa podróż była jak najmniej męcząca. Najważniejszą kwestią o której wspominają nasi pasażerowie są wygodne regulowane fotele oraz duża przestrzeń dla nóg. Na pokładzie naszych pojazdów nie zabrakło również takich rzeczy jak TV oraz klimatyzacji. Problemem nie będzie również rozładowany laptop czy tablet, ponieważ pasażerowie mają do dyspozycji gniazda 230V dzięki którym nie zabraknie energii podczas długiej podróży. W skład naszej floty wchodzą również mniejsze busy marki Opel Vivaro oraz Renault Trafic. W tych pojazdach również standardem jest klimatyzacja oraz ogrzewanie części pasażerskiej.

 

ofer2
Duże wygodne busy do Niemiec i Holandii marki Renault Master VIP CLASS

 

offer3

Przestronne wnętrze, 9 wygodnych regulowanych foteli, TV, gniazda 230V – to wszystko dla Twojej wygody podczas długiej podróży.

 

Dlaczego my?

Na przestrzeni lat zbierając opinie oraz uwagi naszych klientów dostosowaliśmy oferowane usługi do najbardziej sprecyzowanych oczekiwań, jakie tylko zostały nam przekazane. Wśród wielu firm przewozowych to właśnie my zdobyliśmy zaufanie oraz pozytywne opinie klientów podróżujących na prezentowanych powyżej trasach. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie podróży, tak ważne dla każdego, kto wybiera się w długą i wyczerpującą drogę.

dlamy1

Bezpieczeństwo

Regularnie modernizowana flota pojazdów spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa zapewniając szczęśliwe dotarcie do wyznaczonego celu.
dlamy2

Miła atmosfera

Wysoce wyszkolona, sympatyczna załoga to gwarancja bezproblemowej podróży oraz odpowiedzi na wszystkie pojawiające się w trakcie podróży oczekiwania.
dlamy3

Komfortowe warunki

Dostarczając usługi najwyższej jakości dbamy także o wygodę naszych pasażerów w trakcie długiej podróży, dzięki nowoczesnemu wyposażeniu busa.
dlamy4

Przystępna cena

Prawdopodobnie jedne z najniższych cen na rynku to efekt wieloletniego doświadczenia na trasach całej Europy oraz zrozumieniu potrzeb naszych klientów.

 

Galeria

Podobno obraz mówi więcej niż tysiąc słów… dlatego też zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 888 999 143.

 

 

Gdzie jeździmy ?

 

Przewozy do Niemiec

Podróżując do Niemiec wybieramy najbardziej optymalne trasy, pozwalające na sprawne dotarcie do wyznaczonego celu. Na trasie zapewniamy regularne postoje w przyjaznych lokalizacjach, co znacząco podnosi jakość oraz zadowolenie z wybranej formy transportu. Dzięki regularnym modernizacjom naszej floty oferujemy jedne z najnowocześniejszych rozwiązań wśród dostępnych firm przewozowych.

 

Przewozy do Holandii

Wybierając się w daleką podróż do kraju słynącego z tulipanów oraz wiatraków warto wybrać komfortowy oraz bezpieczny sposób na dotarcie do celu. Wysoce wykwalifikowana kadra zapewnia nie tylko sympatyczną atmosferę lecz także szybką reakcję na wszystkie pojawiające się w trakcie podróży oczekiwania. Zadowolenie naszych klientów to jeden z priorytetów, który od lat stawia nas w gronie liderów wśród firm zapewniających transport do Holandii.

 

Przewozy do Polski

Do Polski wyruszamy z większości najważniejszych lokalizacji położonych na terenie Holandii oraz Niemiec. Każdego dnia dziesiątki pasażerów dociera wraz z nami do miast znajdujących się w południowej części kraju. Wysoki komfort podróży to jedna z najważniejszych zalet, jakimi po dotarciu do celu opisywana jest nasza firma.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń