Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do celu. Zarezerwuj przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Bolesławiec

 

Busy do Holandii z Bolesławca

Bolesławiec to miasto z burzliwą historią oraz pięknymi tradycjami. Położone nad rzeką Bóbr, wzdłuż Borów Dolnośląskich, od lat stanowi ważny punkt na mapie turystycznej Polski. Opuszczając miasto i udając się w podróż do Holandii gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo, tak istotne i często chwalone przez naszych pasażerów.

 

Korzystając z transportu lądowego oraz przygotowując się do długiej podróży pamiętajmy by zabrać ze sobą niezbędne środki czystości, lekarstwa oraz niezbędną rozrywkę, taką jak książka, ulubiona gra czy też popularny w ostatnim czasie audiobook. Odpowiednie przygotowanie się do podróży zdecydowanie uprzyjemnia długą zazwyczaj trasę, pozwala przyjemnie spędzić czas i zapomnieć o pokonywanej drodze. Nasi pasażerowie zawsze mogą liczyć na pomoc obsługi, która odpowie na wszelkie pojawiające się pytania podczas przejazdu do Holandii.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń