Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do celu. Zarezerwuj przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Częstochowa

 

Busy do Holandii z Częstochowy

Częstochowa to wyjątkowe miasto, nie tylko dla Polaków. Cel większości pielgrzymek w naszym kraju, przede wszystkim ze względu na znajdującą się tutaj bazylikę jasnogórską oraz klasztor na Jasnej Górze. Opuszczając to miasto, udając się w podróż do Holandii, wybrać możemy jedną z najbardziej rozbudowanych flot pojazdów w Europie, oferowanych przez naszą firmę.

 

Tak długa podróż nie jest możliwa bez chwili postoju, umożliwiającego rozprostowanie nóg oraz dającego moment odpoczynku w długiej trasie. Postoje planujemy zazwyczaj w okolicach stacji benzynowych, gdzie mamy możliwość skorzystania z toalety, kantoru oraz sklepu jak również KFC dla osób, które w czasie podróży poczują się głodne. Istotną informacją jest fakt, że obowiązuje jedynie krótka przerwa w podróży, po której wyruszamy w dalszą trasę do Holandii.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń