Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Holandii z Jastrzębia Zdroju

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie Zdrój to wyjątkowo piękne miasto z własnym, niepowtarzalnym klimatem. Uwielbiane przez turystów i osób poszukujących odpoczynku, jednocześnie będące miastem przemysłowym, dzięki znacznym zasobom węgla kamiennego. Opuszczamy to miasto udając się w kierunku Holandii oddając do dyspozycji nowoczesną flotę busów. Dzięki wyjątkowemu komfortowi podróży staliśmy się jednym z liderów przewozów osobowych na trasie Polska – Holandia.

 

Decydując się na przewozy do Holandii z Jastrzębia Zdroju warto zaplanować sobie odwiedziny w co najmniej kilku miastach. To niesamowicie bogate kulturowo państwo oferuje wyjątkowe atrakcje tak osobom lubującym się w zabytkach jak również tym, którzy szukają mocniejszych wrażeń i niestandardowych sposobów spędzania wolnego czasu. Organizując zwiedzanie Holandii możemy więc dostosować je do naszych preferencji.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń