Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do celu. Zarezerwuj przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Namysłów

Busy do Holandii z Namysłowa

 

UWAGA ! Przewozy z Namysłowa od 01.11.2019 zostają wstrzymane – do odwołania. Najbliższe możliwe miejsce odbioru to Brzeg, Opole lub Wrocław PKP. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Planują Państwo wyjazd z Namysłowa do Holandii? Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym transporcie osób i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy klimatyzowane busy do Holandii, które zapewniają komfortową i przyjemną podróż. O bezpieczeństwo podróżnych dbają życzliwi kierowcy, którzy przestrzegają przepisów prawa drogowego. Nawigacje GPS sprawiają, że dowozimy pasażerów do celu na czas, bez żadnych komplikacji.

 

Organizujemy liczne akcje promocyjne, a grupy zorganizowane mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Nasi konsultanci z chęcią udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania. Busy do Holandii codziennie – tylko z Luxadą!

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń