Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do celu. Zarezerwuj przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Polska

Busy z Polski do Holandii

Wybierasz się w długą podróż do Holandii? Skupiając się na pobycie w tak pięknym kraju organizację transportu pozostaw firmie z wieloletnim doświadczeniem na europejskich trasach. Do Państwa dyspozycji oddajemy rozbudowaną flotę busów dostosowanych do komfortowej jazdy przez Europę. Od samego początku nasze pojazdy modernizujemy według opinii oraz sugestii naszych zadowolonych klientów, chwalących przede wszystkim bezpieczny oraz wygodny transport do Holandii.

 

Planując trasę prosimy zapoznać się z listą miast, z których rozpoczynamy naszą podróż, na której znajdują się takie lokalizacje jak Katowice, Wrocław czy też Zabrze. Wraz z Państwem na trasie z Polski do Holandii podróżować będzie doświadczona, posiadająca na swoim koncie liczne szkolenia obsługa. Jej zadaniem jest zapewnienie Państwu najwyższego komfortu podczas długiej i wyczerpującej trasy. Aby skorzystać z naszych usług zapraszamy do stworzonego w tym celu formularza rejestracyjnego, który pozwala szybko i sprawnie wybrać interesujące Państwa opcje. W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń