Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Niemiec

Zapytaj o przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Busy do Niemiec

busy do niemiec

 

Przygotowaliśmy dla Państwa jedną z najnowocześniejszych flot pojazdów w tej części Europy, podróżującą z Polski do Niemiec. Jednym z naszych priorytetów jest Państwa bezpieczeństwo oraz wygoda podróży, z tego też względu nasze busy wyposażyliśmy w klimatyzowane wnętrze, monitory LCD oraz dostęp do Internetu na całej trasie przejazdu. Wraz z naszymi klientami w podróż udaje się wykwalifikowana oraz bardzo doświadczona załoga, składająca się przede wszystkim z kierowców mających za sobą tysiące kilometrów pokonanych na trasach całej Europy.

 

 

Decydując się na wybór usług firmy Luxada mają Państwo możliwość wyboru dowolnego dnia wyjazdu, bowiem busy do Niemiec kursują codziennie, docierając do środkowej części tego kraju. Naszą ofertę kierujemy do pasażerów wyjeżdżających z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego*. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak duże, wygodne busy wyposażone w dziewięć regulowanych foteli, gniazda 230V oraz system nawigacji GPS zapewniamy jedne z najwyższych standardów wśród wszystkich dostępnych firm przewozowych. W przypadku większej grupy zainteresowanych osób mamy możliwość indywidualnego dostosowania się do oczekiwań klientów. Nasze usługi wybiera już kilka tysięcy pasażerów miesięcznie, doceniając wysoki komfort, standardy bezpieczeństwa oraz sympatyczną załogę, gotową odpowiedzieć na wszystkie niezbędne pytania.

 

* więcej szczegółów odnośnie obsługiwanych tras uzyskasz, dzwoniąc do nas pod numer +48 888 999 143

 

 

OGROMNA PRZESTRZEŃ

Przejazdy do Niemiec

Bardzo dużo miejsca dla naszych nóg, komfortowe fotele, bezpieczne umiejscowienie bagażu to tylko jedne z wielu zalet naszych busów. Czas zapomnieć o podróżach w małych, ciasnych busach i cieszyć się przestrzenią, jakiej nie dostarczają inne firmy przewozowe. Właściwe umiejscowienie foteli sprawia, że żadne elementy nie odbierają nam przyjemności z podróży.

 

 

WYJĄTKOWE BEZPIECZEŃSTWO

Przewóz osób do Niemiec

Wyruszając wraz z Państwem w tak długą trasę bierzemy na siebie odpowiedzialność za bezpieczne dotarcie do celu podróży. W tym właśnie celu zapewniamy w pełni sprawdzoną, nowoczesną flotę pojazdów oraz doświadczonych kierowców, którzy na swojej drodze spotkali się już z niejednymi przeciwnościami, reagując bezpiecznie i z rozsądkiem.

 

 

NAJWYŻSZY KOMFORT

Przewóz osób

Nie tylko bezpieczeństwo i sympatyczna atmosfera lecz także właściwy komfort podróży stają się gwarancja zadowolenia z usług firmy przewozowej. Nasze busy do Niemiec wyposażyliśmy w szereg udogodnień, dzięki którym podróż przestanie być męczącym wspomnieniem, stając się przyjemnością dzięki dopasowanym fotelom oraz gniazdkom elektrycznym.

 

 

PRZYSTĘPNA CENA

Przewóz osób Niemcy

Pełne wyposażenie, dbałość o bezpieczeństwo oraz komfort podróży oddajemy Państwu w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki ogromnemu zadowoleniu klientów oraz dobrej optymalizacji tras mamy możliwość oferowania wyjątkowych standardów w cenie zauważalnie niższej niż konkurencja. W zamian udostępniamy jedne z najlepiej wyposażonych busów w Europie.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej oraz zaplanować wyjazd wystarczy wypełnić poniższy formularz!

MAPA PRZEJAZDÓW
Lista miast z których wyjeżdzamy:
Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń