Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Głubczyce

Busy do Niemiec z Głubczyc

Niemcy to kraj, który oferuje wiele możliwości, nie bez powodu wyjeżdżają tam tysiące Polaków. Planują Państwo wyjazd z Głubczyc do zachodniego sąsiada i szukają profesjonalnego przewoźnika? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Oferujemy naszym klientom najwyższy standard obsługi i indywidualne podejście. Z tego względu wielu pasażerów podróżuje z nami z polecenia ze strony znajomych i bliskich. Każdy bus do Niemiec wyjeżdżający z Głubczyc firmy Luxada wyposażony jest w wygodne, regulowane siedzenia, klimatyzację oraz darmowy dostęp do Internetu. Regularne przeglądy floty pojazdów sprawiają, że przejazd busem do Niemiec pod marką naszej firmy jest bezpieczny i bezproblemowy.

 

Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie osób i znają doskonale topografię niemieckich miast. Proponujemy codzienne przewozy z Polski do Niemiec w rozsądnych cenach, a stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja