Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Jastrzębie Zdrój

Busy do Niemiec z Jastrzębia Zdroju

Coraz więcej Polaków pracuje za granicą, a Niemcy są jednym z najczęściej wybieranych celów ich destynacji. Wszystkim planującym wyjazd z Jastrzębia Zdroju do jednego z niemieckich miast, proponujemy nasze usługi transportowe. Przewozy osobowe do Niemiec z firmą Luxada to gwarancja komfortowej i bezpiecznej podróży. Zadowolenie i satysfakcja klientów, to nasz priorytet. W trosce o wygodę podróżnych, nasze wszystkie busy do Niemiec z Jastrzębia Zdroju posiadają klimatyzację, regulowane siedzenia, a także ogrzewanie części pasażerskiej.

 

Oferujemy podróżnym nowoczesne busy z Polski do Niemiec w atrakcyjnych cenach. Ponadto każde dziecko do 12 roku życia ma prawo do zniżki na bilet w wysokości 5 euro lub 20 zł. Każdy pasażer przebywający w busie naszej firmy jest również ubezpieczony na czas podróży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą kompleksową ofertą przewozową.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja