Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Katowice

Busy do Niemiec z Katowic

Wielu mieszkańców województwa śląskiego wyjeżdża do Niemiec, przede wszystkim w celach zarobkowych. Jeżeli planują Państwo podróż z Katowic do jednego z niemieckich miast, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się międzynarodowym transportem osób od lat, a większość klientów trafia do nas z polecenia. Z tego względu, że trasa z Polski do Niemiec wymaga pokonania setek kilometrów, dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie nie odczuwali żadnych niegodności podczas podróży. Wszystkie busy do Niemiec z Katowic firmy Luxada wyposażone są w monitory LCD oraz nawigację. Ponadto nasi pasażerowie mogą bezpłatnie korzystać z sieci WiFi.

 

Często organizujemy akcje promocyjne na przejazdy do Niemiec, a grupy składające się z minimum trzech osób, które jadą pod ten sam adres mogą liczyć na zniżkę. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat przejazdu.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja