Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Kluczbork

Busy do Niemiec z Kluczborka

 

UWAGA ! Przewozy z Kluczborka od 01.11.2019 zostają wstrzymane – do odwołania. Najbliższe możliwe miejsce odbioru to Opole lub Dobrodzień. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Trasa z Kluczborka do Niemiec nie należy do najkrótszych. Dlatego warto odbyć taką podróż z profesjonalnym przewoźnikiem jakim jest firma Luxada, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i zadowolenie pasażerów. Organizujemy przejazdy z Polski do Niemiec od wielu lat, a liczba klientów, którzy chętnie do nas wracają systematycznie rośnie. Odbieramy pasażerów spod adresu zamieszkania ze wszystkich miejscowości, które obsługujemy. Ponadto oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty na przejazdy do Niemiec z Kluczborka oraz ubezpieczenie na czas podróży. W skład floty pojazdów naszej firmy wchodzą komfortowe, 9-osobowe busy.

 

Przejazd busem do Niemiec najlepiej zarezerwować 3-4 dni przed datą wyjazdu. Nasi klienci mogą zamówić miejsce wysyłając sms, wypełniając formularz zamówieniowy lub kontaktując się telefonicznie z działem obsługi klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja