Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Krapkowice

Busy do Niemiec z Krapkowic

Luxada to ceniona firma z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym transporcie osób. Organizujemy m.in. tanie przewozy do Niemiec. Jeżeli planują Państwo podróż z Krapkowic do jednego z niemieckich miast, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozowej. Przykładamy ogromną wagę do komfortu podróży naszych pasażerów. Wszystkie busy z Polski do Niemiec posiadają sprawną klimatyzację oraz wygodne siedzenia z regulacją. Nasza flota pojazdów spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa, a załoga posiada odpowiednie kwalifikacje i chętnie służy pomocą.

 

Każdy pasażer, który nie ukończył 12 lat, może skorzystać ze zniżki na przejazd busem do Niemiec o wartości 5 euro lub 20 zł. Ponadto wszyscy podróżni, którzy jadą z nami za granicę są ubezpieczeni na czas podróży. Zapraszamy do rezerwacji miejsc i kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja