[leaflet-map address="Namysłów rynek, Poland" zoom="12"]

[leaflet-marker]

Busy do Niemiec z Namysłowa

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Namysłów

[mappress mapid=”94″]

UWAGA ! Przewozy z Namysłowa od 01.11.2019 zostają wstrzymane – do odwołania. Najbliższe możliwe miejsce odbioru to Brzeg, Opole lub Wrocław PKP. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Planują Państwo szybki przejazd z Polski do Niemiec, a dokładnie z Namysłowa? To świetnie, ponieważ zajmujemy się profesjonalnym i licencjonowanym transportem osób za granicę. Podczas podróży z firmą Luxada mogą Państwo korzystać z bezpłatnego Internetu. Każdy 9-osobowy bus z Polski do Niemiec posiada klimatyzację, ogrzewanie części pasażerskiej, telewizor oraz nowoczesną nawigację, która umożliwia kierowcom bezproblemowe pokonywanie nawet bardzo długich tras. W celu zapewnienia naszym pasażerom maksymalnego poziomu bezpieczeństwa podczas podróży, wszystkie busy do Niemiec z Namysłowa są wyposażone w ograniczniki prędkości.

 

Oferujemy zniżkę na bilet dla dzieci do lat 12 oraz grup zorganizowanych. Stali klienci również mogą liczyć na specjalne rabaty. Mogą Państwo zamówić busa do Niemiec poprzez: sms, formularz lub dzwoniąc na numer +48 888 999 143. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty przewozowej.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń