Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Nysa

Busy do Niemiec z Nysy

 

UWAGA ! Przewozy z Nysy od 01.11.2019 zostają wstrzymane – do odwołania. Najbliższe możliwe miejsce odbioru to Niemodlin. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Polacy to bardzo mobilny naród, który chętnie odwiedza inne kraje. Planują Państwo wyjazd z Nysy do Niemiec ze względów turystycznych, edukacyjnych lub finansowych? Firma Luxada to przewoźnik Polska – Niemcy, który z chęcią dowiezie Państwa pod wskazany adres. Nie bez powodu tak wielu klientów do nas wraca. Oferujemy codzienne przewozy do Niemiec z Nysy w atrakcyjnych cenach. Grupy zorganizowane oraz stali klienci są uprawnieni do różnych zniżek.

 

Co istotne, działamy całkowicie legalnie i dysponujemy wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami oraz licencjami. Każdy bus Polska – Niemicy jest wyposażony w systemy GPS, darmow dostęp do Internetu oraz wygodne fotele. Zapraszamy do rezerwacji przejazdu poprzez formularz zamówieniowy, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja