Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Rybnik

Busy do Niemiec z Rybnika

Niemcy to kraj wielu możliwości, dlatego Polacy tak chętnie tam wyjeżdżają. Jeśli planują Państwo podróż z Rybnika do jednego z niemieckich miast, zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Nowoczesne 9-osobowe, komfortowo wyposażone busy do Niemiec z Rybnika kursują codziennie. Tablety z dostępem do Internetu, klimatyzacja, ogrzewanie części pasażerskiej oraz regulowane fotele, to standard w naszych pojazdach. Aby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa, każdy bus wyposażony został w ograniczniki prędkości oraz nowoczesny system GPS.

 

Doceniamy stałych klientów, dając im korzystne zniżki na przejazd busem Polska-Niemcy. Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnej oferty przewozowej dla zorganizowanych grup (co najmniej 5 osób). Uprzejmi pracownicy działu obsługi klienta są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na dodatkowe pytania.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja