Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Tarnowskie Góry

Busy do Niemiec z Tarnowskich Gór

Niemiecki rynek pracy jest znacznie bardziej atrakcyjny niż nasz rodzimy. Z tego względu wielu Polaków decyduje się na emigrację. Planują Państwo wyjazd z urokliwych Tarnowskich Gór za granicę? Oferujemy komfortowe przewozy pasażerskie bogato wyposażonym busem z Polski do Niemiec marek Opel Vivaro, Renault Trafic oraz Renault Master. Wszystkie pojazdy kursujące pod marką Luxada posiadają aktualne dokumenty dopuszczające je do jazdy oraz transportu pasażerów, a każdy nasz kierowca ma ważne dokumenty wymagane w przewozie osób.

 

Korzystając z interaktywnej mapy, zamieszczonej na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić jak wygląda dana trasa z Polski do Niemiec. Dla stałych klientów przewidujemy korzystne rabaty. Nasi konsultanci z działu obsługi klienta chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat zniżek i podróży.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja