Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Tychy

Busy do Niemiec z Tychów

Chcą Państwo wyjechać z Tychów do Niemiec? Zapraszamy do wspólnej podróży busami Luxady. Nasza oferta skierowana jest do osób, które wybierają się w podróż do Niemiec i chcą szybko oraz bezpiecznie dotrzeć pod wskazany adres. Jesteśmy licencjonowanym i zaufanym przewoźnikiem. W naszej firmie pracują ludzie z pasją i dużym doświadczeniem w międzynarodowym transporcie osób. Dysponujemy bogatą flotą, bardzo dobrze wyposażonych pojazdów. Wszystkie busy do Niemiec z Tychów posiadają system nawigacji GPS, dzięki któremu sprawnie i bezproblemowo dotrą Państwo do celu podróży.

 

Wysoki standard, elastyczne wyjazdy, atrakcyjne ceny biletów, to coś, co nas wyróżnia w branży. Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta w celu dokonania rezerwacji na przejazd busami z Polski do Niemiec. Podróż z Luxadą to sama przyjemność!

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja