Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Wrocław

Busy do Niemiec z Wrocławia

Planują Państwo opuścić piękny Wrocław i odwiedzić Niemcy? Dobrze się składa, bo my od lat zajmujemy się międzynarodowym transportem osób. Jesteśmy certyfikowanym i profesjonalnym przewoźnikiem, dla którego zadowolenie klientów jest bardzo ważne. Realizujemy codziennie przewozy busami do Niemiec. Pasażerowie, którzy często z nami podróżują, mogą starać się o status stałego klienta, dzięki któremu kolejne przejazdy będą w niższej cenie. Co nas wyróżnia? Krótki czas podróży, uprzejma obsługa oraz komfort przejazdu. Wszystkie busy do Niemiec z Wrocławia są regularnie serwisowany i w pełni sprawny technicznie.

 

Nad bezpieczeństwem pasażerów czuwają doświadczeni i uprzejmi kierowcy, którym nie brakuje poczucia humoru. Zachęcamy do zapoznania się z interaktywną mapą dostępną na naszej stronie internetowej, na której zobaczą Państwo jak przebiega dana trasa.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja