Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Zgorzelec

Busy do Niemiec ze Zgorzelca

Przewozy do Niemiec nie są organizowane tylko z województwa opolskiego! Firma Luxada realizuje transport osób do Niemiec z wielu polskich miast i miasteczek. Jeżeli planują Państwo wyjazd ze Zgorzelca do naszego zachodniego sąsiada, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkie busy do Niemiec są w pełni sprawne techniczne oraz doskonale wyposażone. Wygodne siedzenia z regulowanym oparciem umożliwiają wypoczynek podczas podróży, a tablety z dostępem do Internetu – ciekawą rozrywkę. Staramy się, aby podczas każdej podróży do Niemiec były postoje. Nasi kierowcy są nie tylko doświadczeni, ale i odpowiedzialni oraz pomocni.

 

Umożliwiamy rezerwację telefoniczną oraz poprzez formularz zamówieniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Oferujemy codziennie busy do Niemiec w konkurencyjnych cenach. Szybko, bezpiecznie i komfortowo – tylko z Luxadą!

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja