Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty!

Amsterdam


 

Busy do Polski z Amsterdamu

Codziennie wyruszamy do Polski z Amsterdamu, największego miasta Holandii oraz jej konstytucjonalnej stolicy. Wyjątkowa lokalizacja, położona nad rzeką Amstel oraz licznymi kanałami, tworząc miasto nazywane Wenecją Północy. O Amsterdamie pisać można wiele, o czym wiecie najlepiej wyjeżdżając z tego miasta oraz kierując się ku polskiej granicy. Co warte zaznaczenia, Amsterdam położony jest w dużej części poniżej poziomu morza.

 

Wyjeżdżając z Amsterdamu i opuszczając Holandię kierujemy się w długą podróż do Polski. Ze względu na dużą odległość szczegółowo dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo podróży, oddając naszym klientom do dyspozycji nowocześnie wyposażoną flotę oraz doświadczoną kadrę, która regularnie pokonuje opisywaną trasę. W czasie podróży zalecamy sen, odpoczynek bądź odrobinę rozrywki z dobrym filmem bądź ulubioną książką.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja