Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Bredy

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Breda

Breda to od wielu lat jedno z największych skupisk polonijnych w Holandii. To wyjątkowe miasto, położone 40 kilometrów na południowy – wschód od Rotterdamu, odznacza się niesamowicie bogatą historią. Jeden z największych w Holandii ośrodków kulturalno – naukowych a jednocześnie ważny ośrodek przemysłu włókienniczego. Jedyny powód by opuszczać Bredę, to podróż do Polski jednym z oferowanych przez nas busów.

 

Transport z Holandii do Polski organizujemy codziennie, każdego dnia wyruszając w tą długą i niezwykle ciekawą podróż. Oprócz bezpieczeństwa oraz komfortu dbamy także o wrażenia wizualne, wybierając trasę przez najpiękniejsze dostępne rejony. Dzięki wyszkolonej oraz sympatycznej obsłudze czas w drodze mija szybko a regularne postoje dają możliwość odpoczynku oraz oddechu przed dalszą częścią podróży do Polski.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń