Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty!

Dordrecht


 

Busy do Polski z Dordrechtu

Dordrecht to kolebka królestwa Niderlandów, średniowieczne miasteczko ze zbliżonym do weneckiego kanałem. Zwiedzając to urokliwe miasto dotarliście zapewne do dordzkiej katedry, jednego z najpiękniejszych zabytków znajdujących się na liście Unesco. Czas jednak opuścić to wyjątkowe miejsce. Udajemy się bowiem w podróż z Dordrechtu do Polski, mając przed sobą długą drogę, którą staramy się umilić komfortowymi warunkami.

 

Powrót do Polski warto zaplanować z pewnym wyprzedzeniem aby bez zbędnego pośpiechu przygotować nie tylko niezbędny bagaż lecz także zapewnić sobie najlepsze pod względem logistycznym rozwiązania. Dokładamy wszelkich starań by droga busem do Polski z Dordrechtu przebiegała w bezpieczny sposób dzięki wykwalifikowanej załodze oraz stale modernizowanej flocie pojazdów, które zachwycają wszystkich podróżujących.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja