Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty!

Haga


 

Busy do Polski z Hagi

Pomimo faktu, iż stolicą administracyjną Holandii jest Amsterdam, to właśnie w Hadze znajduje się siedziba holenderskiego rządu, parlamentu oraz rodziny królewskiej. To jeden z głównych powodów licznych odwiedzin tego miasta przez polskich turystów oraz przedsiębiorców, tworzących swoje biznesy na terenie Holandii. Oprócz kwestii urzędowych Haga jest także znaczącym centrum przemysłu papierniczego czy meblarskiego.

 

Planując podróż z Hagi do Polski pamiętajmy o tym, by zadbać o wszelkie formalności na terenie Holandii, tak by pobyt w kraju nie wiązał się z niepotrzebnym stresem oraz niezałatwionymi sprawami. Dzięki łatwemu dostępowi do urzędów bardzo szybko załatwimy wszystkie niezbędne na czas pobytu w Polsce służbowe obowiązki. Także po przybyciu na miejsce pamiętajmy, że polskie prawo różni się w pewnych kwestiach od holenderskiego.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja