Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Kaatsheuvel

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Kaatsheuvel

Jeśli udaliśmy się do Holandii w celach rozrywkowych zapewne zainteresował nas największy w tym kraju park rozrywki. Niesamowity baśniowy wystrój przyciąga nie tylko dzieci lecz także dorosłych. Elfy, wróżki i nimfy to nieodłączny krajobraz tego miejsca. Powtarzane przez pokolenia legendy mają tutaj swoje ujście w postaci kolejnych odwiedzanych atrakcji. Występy oraz pokazy bajek dla dzieci to idealny sposób na spędzenie popołudnia.

 

Opuszczając baśniowy świat i udając się w podróż do Polski czas spędzony w drodze spędzić możemy na przejrzeniu dziesiątek zdjęć, jakie wykonać możemy w tym niesamowitym mieście. Bajkowy klimat może stać się wyjątkowym wspomnieniem tych ostatnich, przynajmniej na pewien czas, chwil spędzonych w Holandii. Bezpieczna trasa do Polski upłynąć więc może w przyjemnej dla nas atmosferze.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń