Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Kassel

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Kassel

Kassel to piękne i urokliwe miasto położone około 70km na północny zachód od geograficznego środka Niemiec. Podróż do Polski rozpoczynamy od opuszczenia tej lokalizacji, udając się w bardzo komfortową drogę do granicy niemiecko polskiej. Docieramy do niej w okolicach godziny 4 nad ranem, dzięki czemu już o poranku docieramy do określonego celu. Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług przewozowych staliśmy się jednym z liderów na oferowanych przez nas trasach.

 

Jeśli w trakcie podróży nie planujemy spać bądź poświęcić się odpoczynkowi warto zaopatrzyć się w książki bądź czytniki ebooków, pozwalające na spokojne oddanie się ulubionej lekturze. To jedna z najczęściej wybieranych form rozrywki przez naszych klientów. Dzięki dostępowi do sieci wifi istnieje także możliwość aktywnej pracy bądź rozrywki w sieci.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń