Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Monchengladbach

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Monchengladbach

Wyjeżdżając busem do Polski z Monchengladbach warto zapamiętać kilka istotnych ciekawostek o tym wyjątkowym mieście. Nie każdy bowiem wie, że urodziło się w nim aż trzech wybitnych kierowców Formuły 1 a więc Heinz-Harald Frentzen, Nick Heidfeld oraz Hans Heyer. W tym mieście urodził się także doceniany na całym świecie bramkarz Marc-André ter Stegen. Jak więc widać miasto to wydało na świat wielu rozpoznawalnych sportowców.

 

Organizując transport do Polski docieramy do większości miast położonych w południowej części kraju, dzięki czemu zdobyliśmy renomę oraz zbudowaliśmy markę jednej z najpopularniejszych firm przewozowych podróżujących z Niemiec do Polski. Wysoka jakość usług oraz wyszkolona kadra zdecydowanie umilając tak długą i dla wielu męczącą trasę. Zadowolenie naszych klientów pozwala nam jednak wierzyć, że podróż przebiega bez żadnych zauważalnych utrudnień.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń