Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Noordwijku

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Noordwijk

Jeśli kiedykolwiek słyszeliście o mieście podzielonym na dwie części, oddzielone zielonym pasem, oznacza to, że znajdujecie się w Noordwijk. Miasto to znane jest przede wszystkim jako siedziba European Space Research and Technology Centre, będącej częścią Europejskiej Agencji Kosmicznej. Zwiedzieliście zapewne także ekspozycję stałą Space Expo, która robi wrażenie na większości odwiedzających turystów.

 

O czym pamiętać opuszczając Noordwijk oraz udając się w podróż do Polski? Bez względu na czas pobytu warto zapewnić sobie odpowiednie ubezpieczenie, na wypad nieplanowanych zdarzeń losowych. Pamiętajmy także o właściwej, dostosowanej do długości pobytu w Polsce ilości ubrań, kosmetyków, środków higieny, które niekoniecznie kupować musimy od razu po przybyciu do celu swojej podróży. Przed przyjazdem do Polski warto także sprawdzić prognozy pogody.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń