Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Tilburga

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Tilburg

Tilburg, miasto akademickie, to przede wszystkim kierunek podróży studentów, także z Polski, pragnących zdobywać wiedzę na holenderskiej uczelni. Uniwersytet w Tilburgu założony został w 1927 roku, specjalizując się w badaniach naukowych obejmujących zakres prawa i ekonomii a więc nauk społecznych. Dzięki bogatej kulturze oraz licznym zabytkom wielu naszych pasażerów zaczyna podróż do Polski właśnie z tej miejscowości.

 

Ruszając w drogę warto pamiętać, że organizujemy postoje mniej więcej co 2,5 do 3 godzin, dzięki czemu możliwe jest rozprostowanie nóg oraz chwilowy odpoczynek w tak długiej podróży. Dzięki wyjątkowo komfortowym siedzeniom możemy zapewnić niezbędną wygodę, która ma wpływ na nasze samopoczucie oraz zadowolenie po dotarciu do upragnionego celu. W trasie warto pamiętać o podstawowych środkach higieny oraz butelce wody.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń