Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Venlo

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Venlo

Venlo będące miastem położonym blisko granicy z Niemcami jest jednocześnie lokalizacją o stosunkowo niedługiej trasie do Polski. Ze względu na swoje położenie jest to jedno z częściej wybieranych przez Polaków celów podróży. Trafiając na naszą stronę poszukujecie zapewne transportu busem do Polski z Venlo do, oferujemy bowiem rozbudowaną flotę pojazdów, regularnie modernizowanych z myślą o Waszym komforcie oraz bezpieczeństwie podróży.

 

Warto wiedzieć, że w czasie transportu do Polski granicę niemiecko – polską przekraczamy zawsze w okolicach godziny 4 nad ranem co oznacza, że duża część podróży odbywa się w nocy. To idealny moment na odpoczynek, sen oraz regenerację sił. Między innymi z tego właśnie względu dbamy o jak najwyższy komfort naszych pojazdów, pozwalających na bezpieczny i wygodny przejazd na całej trasie podróży.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń