Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty!

Weeze


 

Busy do Polski z Weeze

Wezee to miasto w zachodnich Niemczech, z którego duża część naszych klientów podróżuje z portu lotniczego o tej samej nazwie. Port Wezee to lotnisko tanich linii lotniczych, położone w pobliżu granicy z Holandią, w odległości 89 kilometrów od Düsseldorfu. Dzięki idealnemu połączeniu lotniczemu jest często wybieranym przystankiem w trakcie podróży do Polski. To jedno z ważniejszych pod względem transportu miast w Niemczech.

 

Przesiadając się na busa do Polski z Weeze wyruszamy w dalszą podróż do granicy a następnie kolejnego celu przejazdu, już w naszym kraju. Dzięki regularnym przerwom w około 3 godzinnych odstępach każda osoba podróżująca wraz z nami ma możliwość chwilowego odpoczynku oraz skorzystania z toalety. Stosowane przez nas przerwy znacząco podnoszą także poziom bezpieczeństwa oraz jakości podróży do Polski.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja