Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy z Niemiec do Polski

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Niemcy

Planujesz właśnie powrót do Polski? Do Państwa dyspozycji oddajemy najnowszą, regularnie modernizowaną flotę busów. Od wielu lat zapewniamy bezpieczny i wygodny transport osób z Niemiec do Polski, odznaczając się przy okazji wysoką liczbą bardzo usatysfakcjonowanych klientów. Jakość usług to dla nas priorytet, dlatego też oferujemy bogato wyposażone, dostosowane do oczekiwań naszych klientów busy. Naszą podróż rozpoczynamy z wielu dostępnych dla Państwa miast, takich jak Dortmund, Frankfurt czy też Hannover.

 

Nasza firma transportowa to także niezwykle doświadczona, sympatyczna oraz dbająca o Państwa  zadowolenie obsługa, mająca za sobą niezliczoną ilość podróży z Niemiec do Polski. Doskonale wiemy jakie elementy wpływają na komfort przejazdu, przede wszystkim dzięki opiniom oraz sugestiom naszych klientów. Busy z Niemiec do Polski wyjeżdżają każdego dnia, bez względu na dzień tygodnia. Szybka i intuicyjna rejestracja pozwala na bezproblemową organizację transportu do Polski. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do pełnej dyspozycji.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń