Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Potrzebujesz sprawdzić opinie o nas?

Poniżej możesz przeczytać, co o nas mówią nasi klienci. A może sam chciałbyś zostawić opinię? Jeśli tak to zadzwoń do nas lub skorzystaj z naszego maila. Przewidujemy rabaty!

Pierwszy raz skorzystałam z przewozu osobowego ” z domu pod dom”. I nie żałuje. Po pierwsze super mily i uczynny kierowca zniósł moje walizki z trzeciego pietra ( a miał co dźwigać). Po drugie podroż w jego towarzystwie opłynęła szybko i przyjemnie. Po trzecie pomimo młodego wieku kierowcy wyczuwało się doświadczenie i pewność siebie w prowadzeniu pojazdu. Planowany czas przyjazdu pod adres odbioru (mojej osoby) został dotrzymany. Serdecznie pozdrawiam. Beata z Ronnenberg (Niemcy)

Beata z Ronnenberg

Od pół roku regularnie wyjeżdżam do pracy w Holandii. Na tak długiej trasie liczy się przede wszystkim wygoda oraz komfort podróży a te są w Luxada standardem. Innego przewoźnika już nie szukam.

Andrzej Konarski

Kilka razy podróżowałam do Niemiec wraz z dzieckiem. Sympatyczna obsługa zawsze cierpliwie odpowiadała na pytania oraz służyła pomocą w razie potrzeby. Super bezpiecznie, super wygodnie, polecam!

Sabina Majer

Pierwszy raz podróżowałem z firmą Luxada i mam same pozytywne spostrzeżenia. Świetne wyposażenie, pełen komfort i wyjątkowo przyjazna obsługa. Ekrany LCD to idealne rozwiązanie w długiej podróży.

Tomasz Nowacki

Nie lubię podróżować, chociaż muszę. Wybrałam firmę Luxada dzięki rekomendacjom znalezionym w Internecie i nie zawiodłam się. Minimalizacja zmęczenia podróżą to dla mnie ogromna zaleta.

Monika Rojek

Szybko i sprawnie znalazłam się w Holandii. Czuć duże przywiązanie do bezpieczeństwa co jest wielkim plusem.

Agnieszka Kosiniak
Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń