Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Holandii

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do celu. Zapytaj o przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Busy do Holandii

holandia_wiatrak

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji jedne z najnowocześniejszych busów, podróżujących do Holandii, jako standard traktując bezpieczeństwo oraz komfort naszych pasażerów. Wyjeżdżamy z Polski codziennie w godzinach wieczornych, zapewniając duże wygodne busy do Holandii z woj. śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Pojazdy wyposażone zostały w ekrany LCD, gniazdka 230V oraz darmowy dostęp do Internetu na całej trasie przejazdu. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze kierowców oraz sympatycznej obsłudze cała podróż przebiega w przyjaznej atmosferze docierając bezpiecznie do miejsca docelowego.

 

 

Wybierając firmę Luxada decydują się Państwo na skorzystanie z usług jednego z liderów rynku przewoźników w Polsce. Miliony kilometrów pokonanych na trasach całej Europy to przede wszystkim doświadczenie oraz doskonała znajomość oczekiwań naszych klientów. Podróżujemy do każdego miasta w Holandii*, oferując elastyczność w wyborze celu wyjazdu. Jako jeden z priorytetów stawiamy przed sobą pełne bezpieczeństwo, wprowadzając ograniczniki prędkości oraz system monitoringu GPS. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz wysokiemu komfortowi podróży nasze usługi wybiera już kilka tysięcy klientów miesięcznie.

 

* niektóre miasta obsługujemy tylko dla grup zorganizowanych (min 5 osób). W celu uzyskania szczegółowych informacji zadzwoń do nas +48 888 999 143

 

DUŻE BUSY DO HOLANDII

Duże busy do Holandii

Długa podróż nie musi być męcząca. Przestronne busy pozwalają na czerpanie przyjemności z jazdy, odpowiednia ilość miejsca nie męczy naszego ciała, a komfort przejazdu staje się jednym z największych atutów. Dużo miejsca dla naszych nóg, odpowiednio dopasowane fotele oraz brak uciążliwych dodatków to ogromne plusy, którymi mamy przyjemność się chwalić.

 

 

DOŚWIADCZENI KIEROWCY

Busy do Holandii z opolskiego

Setki godzin spędzonych na trasach całej Europy to niewątpliwy plus wykwalifikowanej kadry, którą oddajemy do Państwa dyspozycji. Nasi kierowcy przeszkoleni są w kontekście bezpiecznej jazdy oraz przepisów panujących na europejskich trasach, tak by zawsze móc służyć radą, doświadczeniem oraz wsparciem.

 

 

ATRAKCYJNA CENA

Przewozy Polska Holandia

Najwyższa jakość za przystępną cenę, to jeden z podstawowych filarów naszej firmy. Zapewniamy najwyższy komfort i standard podróży zdając sobie sprawę z długości trasy jaką mają Państwo do pokonania. Jednocześnie cena jaką oferujemy dostosowana jest do opinii klientów, które zawsze bierzemy pod uwagę, planując kolejne trasy.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej oraz zaplanować wyjazd wystarczy wypełnić poniższy formularz!

MAPA PRZEJAZDÓW
Amsterdam Bielefeld Breda Dordrecht Dortmund Duisburg Dusseldorf Eindhoven Emmerich Essen Gouda Haga Hannover Holandia Kaatsheuvel Kassel Kerkdriel Koln Lunteren Monchengladbach Münster Niemcy Noordwijk Oss Rotterdam s-Hertogenbosch Tilburg Venlo Weeze
Lista miast z których wyjeżdzamy:
Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń