Busy do Holandii

Sprawdź czy mamy wolne miejsca na bus do Holandii w wybranym terminie. Zadzwoń lub wypełnij formularz:

Busy do Holandii – codziennie

 

Busy do Holandii

Oddajemy do Państwa dyspozycji jedne z najnowocześniejszych busów, podróżujących do Holandii, jako standard traktując bezpieczeństwo oraz komfort naszych pasażerów. Przewozy do Holandii świadczymy codziennie w godzinach wieczornych, zapewniając wygodne busy do Holandii z opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego i lubuskiego. Wszystkie pojazdy wyposażone zostały w klimatyzację, ogrzewanie części pasażerskiej oraz wygodne fotele. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze kierowców oraz sympatycznej obsłudze cała podróż przebiega w przyjaznej atmosferze docierając bezpiecznie do miejsca docelowego.

 

Wybierając firmę Luxada decydują się Państwo na skorzystanie z usług jednego z liderów rynku przewoźników w Polsce. Miliony kilometrów pokonanych na trasach całej Europy to przede wszystkim doświadczenie oraz doskonała znajomość oczekiwań naszych klientów.

 

Podróżujemy do każdego miasta w Holandii*, oferując elastyczność w wyborze celu wyjazdu. Jako jeden z priorytetów stawiamy przed sobą pełne bezpieczeństwo, wprowadzając ograniczniki prędkości oraz system monitoringu GPS. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz wysokiemu komfortowi podróży nasze usługi wybiera już kilka tysięcy klientów miesięcznie.

 

* niektóre miasta obsługujemy tylko dla grup zorganizowanych (min 5 osób). W celu uzyskania szczegółowych informacji zadzwoń do nas +48 888 999 143

 

BUSY DO HOLANDII

Przewozy do Holandii

Nasza flota składa się z busów Renault Trafic oraz Renault Master – uważanych za liderów niezawodności w swej klasie. Długa podróż nie musi być męcząca. Wygodne busy do Holandii pozwalają na czerpanie przyjemności z jazdy, odpowiednia ilość miejsca nie męczy naszego ciała, a komfort przejazdu staje się jednym z największych atutów. Dużo miejsca dla naszych nóg, odpowiednio dopasowane fotele oraz brak uciążliwych dodatków to ogromne plusy, którymi mamy przyjemność się chwalić.

 

Przewozy do Holandii

Busy Holandia

Setki godzin spędzonych na trasach całej Europy to niewątpliwy plus wykwalifikowanej kadry, którą oddajemy do Państwa dyspozycji. Nasi kierowcy przeszkoleni są w kontekście bezpiecznej jazdy oraz przepisów panujących na europejskich trasach, tak by zawsze móc służyć radą, doświadczeniem oraz wsparciem wykonując przewozy do Holandii.

 

BUSY DO HOLANDII – CENA

Najwyższa jakość za przystępną cenę, to jeden z podstawowych filarów naszej firmy. Zapewniamy najwyższy komfort i standard podróży zdając sobie sprawę z długości trasy jaką mają Państwo do pokonania. Jednocześnie cena jaką oferujemy na nasze busy do Holandii dostosowana jest do opinii klientów, które zawsze bierzemy pod uwagę, planując kolejne trasy.

 

Busy do Holandii

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT BUSÓW DO HOLANDII

Czy busy do Holandii wyjeżdżają codziennie?

Tak. Przewozy z Polski do Holandii odbywają się codziennie w godzinach popołudniowych, wyjątkiem jest niedziela, kiedy to busy wyjeżdżają rano. Powroty do Polski organizujemy codziennie w godzinach wieczornych. O dokładnej godzinie odbioru zostaniesz poinformowany telefonicznie jeden dzień przez wyjazdem.

Jaka jest cena biletu na bus z Polski do Holandii?

Ceny biletów zaczynają się od 280 zł. Cena obejmuje przejazd na całej trasie z Polski do Holandii, odbiór ze wskazanego adresu w Polsce oraz dojazd pod adres docelowy w Holandii. W cenę wliczona jest również opłata za bagaż. Cena może się różnić w zależności o wybranej daty wyjazdu, adresu odbioru i adresu docelowego. W celu poznania dokładnej ceny przejazdu wypełnij formularz na naszej stronie lub zadzwoń +48-888-999-143.

Czy busy do Holandii wyjeżdżają wieczorem?

Mając na uwadze potrzeby i preferencje naszych pasażerów, przewozy do Holandii organizujemy w godzinach wieczornych od poniedziałku do soboty. Wyjazdy o tej porze są bardziej komfortowe ze względu na mniejsze natężenie ruchu drogowego. Podróż odbywa się szybciej i daje klientom większy komfort podróży.
W niedzielę busy do Holandii odjeżdżają rano, tak aby w poniedziałek każdy mógł spokojnie zdążyć do pracy.

Z jakich województw odbywają się przewozy do Holandii?

Wyjazdy organizujemy spod wskazanego adresu dla klientów z województwa Śląskiego i Opolskiego, oraz z wybranych miejscowości na terenie województwa Dolnośląskiego oraz Lubuskiego.
Wyjazd możliwy jest również z województw: małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.
Szczegółowe informacje możesz uzyskać kontaktując się z naszym biurem telefonicznie +48-888-999-143 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Ile bagażu mogę zabrać do busa?

Każdy klient w ramach wykupionego biletu ma możliwość zabrania jednej sztuki bagażu podręcznego oraz dwóch sztuk bagażu o maksymalnych wymiarach łącznie: 90cm x 80cm x 35cm , które będą przewożone w luku bagażowym. Masz więcej bagażu? Zadzwoń do nas +48-888-999-143 i zapytaj jakie są możliwości.

Jak sprawdzić czy są wolne miejsca w wybranym terminie?

Dostępność miejsc na przewóz do Holandii w wybranym terminie możesz sprawdzić wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numerem telefonu +48-888-999-143. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania oraz zaproponują najdogodniejsze rozwiązania dotyczące Twojej podróży.

Jak zarezerwować i zapłacić za bilet na przejazd busem do Holandii?

Rezerwacji dokonasz wysyłając niezbędne dane za pomocą sms na nr +48-888-999-143 lub korzystając z dogodnego formularza zamówieniowego na naszej stronie internetowej. Po wpłynięciu zamówienia otrzymasz jego potwierdzenie, dające pewność , że proces rezerwacji przebiegł pomyślnie. Za bilet możesz zapłacić przelewem lub gotówka podczas wsiadania do busa.

Czy przewozy do Holandii odbywają się z adresu pod adres?

Dla Twojej wygody oferujemy przewozy ze wskazanego adresu pod wskazany adres. Wyjątkiem są niektóre miejscowości w województwie Dolnośląskie i Lubuskim, gdzie klienci są zabierani z wcześniej ustalonych punktów odbioru. Dokładnych informacji można zasięgnąć kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta, gdzie konsultanci odpowiedzą szczegółowo na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na górze strony

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń