Busy do Polski

Busy do Polski kursują codziennie. Sprawdź dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie:

Busy do Polski

 

busy do polski

 

Planując przejazd do Polski z terenu Niemiec bądź Holandii należy wybrać przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Busy do Polski wyjeżdżają codziennie. Każdego dnia organizując przewozy do Polski oddajemy do Państwa dyspozycji jedne z najnowocześniejszych busów w tej części Europy. Dzięki rozbudowanemu wyposażeniu, składającemu się m.in. z klimatyzacji, wygodnych foteli, systemu nawigacji – podróż przestaje być męczącą koniecznością. Do Państwa pełnej dyspozycji pozostaje także wyszkolona oraz doświadczona załoga, dbająca o wygodę oraz bezpieczeństwo pasażerów.

 

 

Korzystając z usług przygotowanych przez firmę Luxada mają Państwo pewność codziennych wyjazdów oraz transport do południowej części Polski z całej Holandii oraz środkowej części Niemiec. Podróżując z nami busem do Polski masz możliwość dotarcia do województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.  Zbierając opinie naszych klientów na przestrzeni ostatnich lat dostosowaliśmy nasze usługi do bardzo precyzyjnych oczekiwań, stając się jednym z liderów wśród przewoźników oferujących bus do Polski z Holandii i Niemiec. Każdego miesiąca w podróż wybiera się z nami już kilka tysięcy pasażerów, stawiając na wygodę podróży oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

WYGODNE BUSY DO POLSKI

Komfortowe fotele, dużo miejsca dla naszych nóg, bezpieczne umiejscowienie bagażu to tylko jedne z wielu zalet naszych busów.  Optymalne umiejscowienie foteli powoduje, że żadne elementy nie odbierają nam przyjemności z podróży busem do Polski z Niemiec lub Holandii.

 

PRZEWOZY DO POLSKI

przewozy do Polski

Oferując przewozy do Polski oddajemy Państwu do dyspozycji busy w pełni wyposażone, kontrolowane, nowoczesne i dopasowane do najbardziej doprecyzowanych wymagań. Dzięki regularnym przeglądom całej floty jesteśmy pewni bezpieczeństwa oraz komfortu, jaki oferujemy naszym klientom. Nasze busy spełniają wszystkie wymagane normy oraz wytyczne.

 

TRANSPORT DO POLSKI – DOŚWIADCZENI KIEROWCY

transport do Polski

Jedną z największych zalet naszej oferty jest bardzo doświadczona kadra. Każdy bus do Polski prowadzony jest przez kierowcę przeszkolonego we wszystkich niezbędnych aspektach, przydatnych podczas podróży. Setki godzin spędzonych na trasach Europy zapewniają bezpieczeństwo oraz właściwą reakcję przez cały czas przejazdu.

 

BUSY DO POLSKI – CENA

 

Wszystkie elementy, wraz z gwarancją bezpieczeństwa oraz najwyższym standardem podróży oferujemy w cenie dostosowanej do wymagań i potrzeb naszych klientów. Przystępne ceny przejazdu niosą wraz z sobą wszystkie udogodnienia, jakie oferują busy do Polski.

 

Aby dowiedzieć się więcej oraz zaplanować wyjazd wypełnij formularz na górze strony lub zadzwoń +48 888 999 143

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – FAQ

Kiedy odjeżdżają busy do Polski?

Busy do Polski z Holandii i Niemiec wyjeżdżają codziennie w godzinach wieczornych. Wyjazdy wieczorne do Polski są bardziej komfortowe ze względu na mniejsze natężenie ruchu drogowego. Podróż mija szybciej i mimo długiej trasy staje się dużo przyjemniejsza. O dokładnej godzinie odjazdu każdy pasażer jest informowany telefonicznie jeden dzień przez wyjazdem.

Ile kosztuje bilet na bus do Polski?

Ceny biletów na przejazd z Holandii lub Niemiec do Polski zaczynają się od 280 zł. Na cenę mają wpływ takie kwestie jak: data wyjazdu, dokładne miejsce odjazdu, adres docelowy oraz ilość bagażu. W celu poznania ostatecznej ceny przejazdu skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta ☎️ +48 888 999 143, lub wypełnij formularz na stronie internetowej.

Jak zarezerwować miejsce w busie do Polski?

Proces rezerwacji miejsc jest bardzo szybki, nie musisz nawet wychodzić z domu. Po prostu zadzwoń do nas, napisz lub wypełnij formularz na naszej stronie!


Dostępnie formy rezerwacji przejazdu:
1. Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej.
2. Zadzwoń do nas: (+48) 888 999 143 lub (+48) 77 540 78 23
3. Wyślij sms na nr (+48) 888 999 143 , podaj: (imię i nazwisko, adres wyjazdu, adres docelowy, datę wyjazdu, ilość osób)


Każda rezerwacja którą otrzymamy jest potwierdzana telefonicznie, mailowo lub przez sms. Jeżeli nie dostałeś potwierdzenia, to znaczy, że rezerwacja do nas nie dotarła. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny!
Dodatkowo jeden dzień przed wyjazdem zadzwonimy do Ciebie i podamy dokładną godzinę wyjazdu.

Jak mogę zapłacić za bilet?

Za przejazd możesz zapłacić gotówką u kierowcy podczas wsiadania do busa, lub przelewem konto przed dniem odjazdu. Nr konta znajdziesz na naszej stronie w zakładce Kontakt.

Czy przewozy do Polski odbywają się z adresu pod adres?

Tak. Dla Twojej wygody nasze usługi świadczymy w systemie door to door. Odbierzemy Cię ze wskazanego adresu i dowieziemy pod adres docelowy. Wyjątkiem jest kilka miejscowości w województwie Dolnośląskie i Lubuskim, gdzie klienci odbierani są z wcześniej ustalonych punktów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, gdzie konsultanci odpowiedzą szczegółowo na wszystkie pytania. ☎️ +48 888 999 143

Ile bagażu można zabrać do busa jadącego do Polski?

W cenie wykupionego biletu możesz zabrać od busa:


– dwie sztuki bagażu o łącznej wadze max 60kg i wymiarach 90cm x 80cm x 35cm
– jedną sztukę bagaż podręcznego do 5kg


Jeżeli masz więcej bagażu zadzwoń do nas i ustal szczegóły: ☎️ +48 888 999 143

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń