Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski

Wypełnij poniższy formularz już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Busy do Polski

busy do polski

 

Planując podróż do Polski z terenu Niemiec bądź Holandii należy wybrać przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Każdego dnia organizujemy przewozy do Polski oddając do Państwa dyspozycji jedne z najnowocześniejszych busów w tej części Europy. Dzięki rozbudowanemu wyposażeniu, składającemu się z klimatyzacji, ekranów LCD bądź bezpłatnego dostępu do Internetu na całej trasie podróż przestaje być męczącą koniecznością. Do Państwa pełnej dyspozycji pozostaje także wyszkolona oraz doświadczona załoga, dbająca o wygodę oraz bezpieczeństwo pasażerów.

 

 

Korzystając z usług przygotowanych przez firmę Luxada mają Państwo pewność codziennych wyjazdów oraz transport do południowej części Polski z całej Holandii oraz środkowej części Niemiec. Podróżując z nami do Polski masz możliwość dotarcia do województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Wszystkie nasze pojazdy wyposażyliśmy w darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz system nawigacji GPS dzięki któremu sprawnie dotrą Państwo do celu. Zbierając opinie naszych klientów na przestrzeni ostatnich lat dostosowaliśmy nasze usługi do bardzo precyzyjnych oczekiwań, stając się jednym z liderów wśród przewoźników podróżujących na trasach z Holandii oraz Niemiec. Każdego miesiąca w podróż wybiera się z nami już kilka tysięcy pasażerów, stawiając na wygodę podróży oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

 

DUŻE WYGODNE BUSY DO POLSKI

Busy do Polski

Komfortowe i regulowane fotele, dużo miejsca dla naszych nóg, bezpieczne umiejscowienie bagażu to tylko jedne z wielu zalet naszych busów. Czas zapomnieć o podróżach w małych, ciasnych busach i cieszyć się przestrzenią, jakiej nie dostarczają inne firmy przewozowe. Optymalne umiejscowienie foteli powoduje, że żadne elementy nie odbierają nam przyjemności z podróży busem do Polski.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO PODRÓŻY

przewóz osób do Polski

Wyruszając w trasę do Polski oddajemy Państwu do dyspozycji w pełni wyposażone, kontrolowane, nowoczesne i dopasowane do najbardziej doprecyzowanych wymagań busy. Dzięki regularnym przeglądom całej floty jesteśmy pewni bezpieczeństwa oraz komfortu, jaki oferujemy naszym klientom. Nasze busy spełniają wszystkie wymagane normy oraz wytyczne.

 

 

DOŚWIADCZENI KIEROWCY

Przewozy z Niemiec do Polski

Jedną z największych zalet naszej oferty jest bardzo doświadczona kadra, przeszkolona we wszystkich niezbędnych aspektach, przydatnych podczas podróży. Setki godzin spędzonych na trasach Europy zapewniają bezpieczeństwo oraz właściwą reakcję przez cały czas przejazdu.

 

 

NOWOCZESNE UDOGODNIENIA

Przejazdy do Polski

Wszystkie busy do Polski wyposażone zostały w ekrany LCD, z których korzystać mogą Państwo w trakcie całej trasy. Nowoczesna klimatyzacja pozwala na pełne zadowolenie i dostosowanie warunków podróży do własnych oczekiwań. Gniazdka elektryczne umożliwiają korzystanie z nowoczesnej technologii bez względu na kraj, jaki odwiedzamy.

 

 

ATRAKCYJNA CENA

busy-holandia-polska

Wszystkie elementy, wraz z gwarancją bezpieczeństwa oraz najwyższym standardem podróży oferujemy w cenie dostosowanej do wymagań i potrzeb naszych klientów. Przystępne ceny przejazdu niosą wraz z sobą wszystkie udogodnienia, jakie spotkać można w nowoczesnych busach przemierzających Europę.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej oraz zaplanować wyjazd wystarczy wypełnić poniższy formularz!

MAPA PRZEJAZDÓW
Lista miast z których wyjeżdzamy:
Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń