Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do celu. Zarezerwuj przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Dąbrowa Górnicza

 

Busy do Holandii z Dąbrowy Górniczej

Największa w Polsce huta stali znajduje się właśnie w Dąbrowie Górniczej, przez co kojarzona jest z przemysłem i gospodarką. Jednocześnie miasto to stało się jednym z ciekawych obiektów turystycznych dzięki Pałacowi Kultury Zagłębia oraz Muzeum Miejskiemu. Jedyny powód by opuszczać Dąbrowę, to podróż do Holandii jednym z oferowanych przez nas busów.

 

Transport z Polski do Holandii organizujemy każdego dnia, codziennie wyruszając w tą długą, lecz wyjątkowo ciekawą podróż. Dbając o bezpieczeństwo oraz komfort przejazdu dużą wagę przykładamy także do wrażeń wizualnych, dobierając trasę miłą dla oka. Znakomicie wyszkolona oraz bardzo sympatyczna obsługa sprawia, że czas spędzony w podróży mija szybko, natomiast dzięki regularnym postojom mamy możliwość chwilowego odpoczynku oraz rozprostowania nóg przed dalszym wyruszeniem w trasę.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń