Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do celu. Zarezerwuj przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Gliwice

 

Busy do Holandii z Gliwic

Jeśli kiedykolwiek słyszeliście o mieście Gliwice to istnieje duża szansa na to, że stało się tak dzięki mieszczącej się w tym mieście drużynie piłkarskiej. Sensacyjny wicemistrz Polski z roku 2016 z niewielkim budżetem oraz mało rozpoznawalnymi zawodnikami zagroził największym klubom w kraju. Opuszczając Gliwice warto raz jeszcze wybrać się na stadion by zobaczyć zespół w akcji.

 

Wybierając się w podróż do Holandii oprócz podarunków oraz prezentów dla rodziny oraz naszych znajomych pamiętajmy by zabrać coś dla siebie, co przypominało będzie nie tylko o kraju, lecz także o samych Gliwicach. Wyjazd do Holandii to niezapomniana przygoda, powód naszej podróży schodzi zazwyczaj na drugi plan. Jeśli wybieramy się w celach turystycznych, pamiętajmy o tym by przed wyruszeniem w drogę zaplanować całą trasę oraz dowiedzieć się jakie miejsca warto zwiedzić w Holandii.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń