Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski

Wybierz komfortową i bezpieczną podróż do celu. Zarezerwuj przejazd już teraz i skorzystaj z atrakcyjnych promocji!

Nysa

Busy do Holandii z Nysy

 

UWAGA ! Przewozy z Nysy od 01.11.2019 zostają wstrzymane – do odwołania. Najbliższe możliwe miejsce odbioru to Niemodlin. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Coraz więcej mieszkańców Nysy wyjeżdża do Holandii w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy. Planują Państwo w najbliższym czasie podróż do jednego z holenderskich miast? Trafiliście pod dobry adres – od lat świadczymy usługi transportowe, jesteśmy cenionym i zaufanym przewoźnikiem. Zadowolenie i komfort podróży pasażerów to nasz priorytet. Wysyłamy busy do Holandii z Nysy codziennie, we wszystkie dni tygodnia.

 

Każdy z naszych pojazdów posiada ogrzewanie oraz klimatyzację. Ponadto nasi klienci na czas podróży mogą korzystać z darmowego Internetu. Oferujemy bezpieczne i punktualne przewozy do Holandii w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą przewozową.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń