Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Sosnowiec

Busy do Niemiec z Sosnowca

Każda zagraniczna podróż powinna być przede wszystkim bezpieczna i komfortowa. Jeśli planują Państwo wyjazd z Sosnowca do Niemiec, zapraszamy do skorzystania z usług Luxady. Międzynarodowy transport osób to kluczowa działalność naszej firmy. Oferujemy codzienne wyjazdy z Polski do Niemiec wygodnymi busami pod wskazany adres. W skład floty Luxada wchodzą wygodne i szybkie 9-osobowe busy marek: Opel Vivaro, Renault Trafic oraz duże busy o podwyższonym standardzie Renault Master. Często organizujemy akcje promocyjne dla podróżnych, a dzieciom do lat 12 dajemy zniżkę biletową w wysokości 20 zł. Co więcej, każdy klient, który zdecyduje się na przejazd busem naszej firmy, jest ubezpieczony na czas podróży.

 

Rezerwacji miejsc na przejazd busem do Niemiec można dokonywać telefonicznie bądź za pośrednictwem naszej strony internetowej (poprzez formularz). Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Dowozimy pasażerów do celu bezpiecznie, szybko i punktualnie!

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja