Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Zarezerwuj busa w 3 minuty !

Zabrze

Busy do Niemiec z Zabrza

Zamierzają Państwo wyjechać z Zabrza do Niemiec? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty transportowej. Realizujemy przewozy pasażerskie busem do Niemiec od lat. W trosce o zadowolenie podróżnych, każdego dnia staramy się podnosić jakość naszych usług. Wszystkie busy do Niemiec z Zabrza firmy Luxada posiadają komfortowe wnętrza z regulowanymi fotelami, klimatyzacją oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Nad bezpieczeństwem naszych pasażerów czuwają doskonale przeszkoleni i ambitni kierowcy, którzy mają na swoim koncie tysiące bezpiecznie przejechanych kilometrów i dobrze znają topografię wielu niemieckich miast.

 

Zapewniamy krótki czas przejazdu i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta, nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Państwo szczegółowych informacji na temat danego przejazdu.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń
Rezerwacja