Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Hertogenbosch

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

s-Hertogenbosch

Podróżując busem z Hertogenbosch do Polski opuszczamy przyjazne turystom miasto położone nad rzeką Dommel, 80 kilometrów na południe od Amsterdamu. Rozwinięty przemysł metalowy, farmaceutyczny oraz odzieżowy sprawiły, że wielu Polaków osiedliło się tu na stałe, ciesząc się holenderską gościnnością oraz wyjątkowymi zabytkami. To właśnie z tym miastem kojarzy się nazwisko znanego malarza, Hieronima Bosha.

 

Korzystając z naszych usług w kontekście powrotu do Polski z Holandii warto pamiętać o promocjach, jakie przygotowaliśmy dla naszych podróżnych. Jedną z najciekawszych jest rabat dla dziecka podróżującego z opiekunem w wysokości 20 złotych. Taki sam rabat czeka na Was w sytuacji, gdy zdecydujecie się na powrót do Holandii w czasie nie dłuższym niż 14 dni od momentu dotarcia do Polski. Wszystkie promocje przygotowujemy z myślą o zadowolonych klientach.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń