Wypełnij formularz

W celu zaproponowania najkorzystniejszej oferty, będziemy potrzebować jeszcze kilka informacji o Twoim przejeździe. Zajmie Ci to dosłownie minutę, a my oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane. W ciągu kilku godzin zgłosimy się do Ciebie!

Busy do Polski z Lunteren

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź aktualne promocje oraz dostępność wolnych miejsc w wybranym terminie!

Lunteren

Przewóz osób z niewielkiej miejscowości jaką jest Lunteren, położonej w Holandii, w kierunku Polski rozpoczynamy od sprawdzenia listy obecności wszystkich pasażerów oraz zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa – w szczególności należy pamiętać o każdorazowym zapięciu pasów. To niezbędne procedury na tak długiej trasie, biorąc pod uwagę liczbę godzin jakie spędzimy wspólnie w podróży. To także jeden z naszych priorytetów, będących oznaką rzetelnej firmy jaką jesteśmy od lat w oczach klientów.

 

Pozostając przy kwestiach bezpieczeństwa wyjeżdżając z Lunteren warto sprawdzić czy posiadamy przy sobie wszystkie niezbędne w podróży środki farmaceutyczne. To jeden z najczęściej zapominanych przez pasażerów elementów torby podróżnej, w której oprócz nich znaleźć powinny się ubrania oraz kosmetyki, przydatne nam już po przyjeździe do Polski. Istnieje także możliwość zrobienia zakupów w trakcie postojów, na stacji benzynowej.

Chcesz zarezerować przejazd? Kliknij w przycisk obok!
Zadzwoń